středa 15. července 2015

Povídací článek č. 15Ahojky lidičky  =)
Opět tu máme středu, a s ní je samozřejmě spojený i povídací článek. Poslední článek tohoto typu byl v sobotu a od té doby se toho moc neudálo.
Ve čtvrtek i v pátek jdu na gulášfest ,kde budu s kamarádkami, se kterými jsem se už strašně dlouho neviděla a strašně se na ně těším.
Samozřejmě něco popijeme a pokecáme o holčičích věcech. V pátek budeme mít na zahradě takovou menší slavnost, kde bude jídlo a pití. Také jsem začala opět cvičit a docela mě to chytlo, dokonce jsem si k tomu sestavila rozvrh, který se mi daří úspěšně a pravidelně dodržovat.Mám v plánu napsat velký článek o focení a mých pokrokách=) Takže se máte na co těšit =) Strašně ráda fotím. Toho už jste si mohli všimnout ve foto okénku, který mám tady na blogu. Jak se tak dívám na různé blogy tak moc fotek ze soukromí tam nevidím. Občas vidím něco jako souhrn fotek za měsíc. To mě přijde taky jako dobrý nápad.Tato sovička na mě dohlíží a hlídá mě, jestli píšu správně a bez chyb.
Mějte se hezky

Majdalenka

6 komentářů:

 1. Sovička se zatím drží dobře! :) Vidím velké zlepšení! Omlouvám se, že jsem vás na začátku kritizovala. :(
  Ps. Budu ráda, když se také kouknete na můj blog a napíšete mi svůj názor, nebo se zúčastníte soutěže :) www.lifestylebyribbon.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu. Sovička je hodná a ráda mi poradí.
   Na váš blog se určitě kouknu , ale soutěže se nezůčastním. Jak víte z předešlého článku k zamyšlení.
   Jinak děkuji moc jste mě potěšila.

   Vymazat
 2. Jé, vůbec bych nečekala, že se Gulášfest dělá i někde jinde! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo u nás je to tradice. Už se tam moc těším.
   děkuji za krásný komentář.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.