sobota 11. července 2015

Povídací článek č. 14.

Ahojky lidičky, je to už delší doba co tady na blogu byl povídací článek. Dnešní dnem to napravím a pokusím se i vysvětlit proč dlouho nebyl článek.

Skončil nám školáků, středoškolákům a učňům školní rok konečně. Tento školní rok byl dosti dobrý ve všech ohledech a já jsem s pokojená.
Ve škole se mi velice dařilo a za to jsem dostala pochvalu třídního učitele , ale také ředitelky školy což mě velice potěšilo.Tím se nechci chlubit a ani povyšovat nad ostatníma. Každý je jiný někomu to jde a někomu méně. Také jsem měly různé výlety, lyžák a exkurz všechno bylo úžasné. Praxe no řeknu vám že to ho jsem se docela i bála. Nejsem moc zručná a hlavně jsem pomalá, ale tady to je jiné. Jsem jedna z nejrychlejších také spolehlivá a ráda pomůžu ostatním spolužákům. Samozřejmě občas mě to štve, ale jsem ráda ,že ve mě učitelé věří. Školní pozemky jsou velice rozhlehlé. Z jednoho konce na druhý nedohlédnete.

Jak nám začaly prázdniny tak mě přibyli povinnosti.
Ptáte se jaké?
Vařím pro celou rodinu, protože jsem doma a oni v práci a vydělávají penízky, které já s radostí utratím. Také mě přibylo zalévání a pletí zahrádky. No řeknu po pravdě moc mě to nebaví. :(
Na druhou stranu , když vám ta rostlinka, keř nebo strom vyroste a dává vám plody, které jsou dobré tak je z toho radost a s chutí se o to budete dál starat. A samozřejmě to lépe chutná, když si to člověk sám utrhen a vypěstuje.

Jinak prázdniny trávím především doma. Nikam se mi moc nechce. Teď v pátek u nás bude festival guláše, na který se půjdu podívat.

Tak to by bylo pro dnešek vše.
Mějte se hezky. 
Jo a zítra bude foto okénko.
Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.