středa 3. června 2015

Povídací článek 11 a foto okénko č. 11

Ahojky lidičky, tak máme tady opět středu a po hodně dlouhé době kecání. A také foto okénko. Které bude takové malinkaté, ale bude.
Jak jste si mohly všimnout tak jsem přestala používat římská číslice, protože si nejsem jistá jak se to píše, tak raději to napíšu normálně než abych psala nějakou blbost.Jak už jsem psala v předchozím omluvném článku tak jsem měla narozeniny, které jsem řádně oslavila na takové malé párty. Co jsem dostala k narozeninám?

Jako první to je hifi věž,kterou jsem si hodně přála.


 Ještě tam chybí cédéčko, které mám u známého na vyčištění. Přeskakovali mi písničky. Já jsem blázen do muziky, takže jsem chtěla nějaké pořádné repráky. A ty to od Tesly jsou úžasné. Krásně hrají. Sice jim trošku chybí bassy, ale to nevadí časem si pořídím i bassáky.

Jako další jsem dostala od babičky a dědy polštářek,který jsem si hodně přála a strašně moc děkuji.

Je prostě úžasný. Ten medvídek je prostě frajer, když se o něj opírá. Co říkáte?

A jako poslední tady mám jednu úžasnou knížku.  Jménu je se Hvězdy nám nepřály od autora John Green, o které už jsem vám psala.


Už ji mám skoro přečtenou. Včera večer jsem dokonce i plakala. Je velmi smutná a strašně dojemná, ale překrásně napsaná.

Tak  a teď o tom jak jsem se vlastě celou tu dobu měla, když jsem nebyla tady na blogu. Začalo nám krásné počasí a sním i spojená péče o naši zahrádku, kterou je třeba zalévat, vytrhávat plevel a sekat trávník. Je to dobrý relax. Také ve škole toho je hodně. Každý týden nějaká písemka. Na kterou se mi samozřejmě nechce učit. Komu by se taky chtělo že? Také jsem měly včera focení, na které jsem se docela i těšila. Jsem zvědavá jaké budou fotky. Určitě sem nějakou dám.

Dneska je středa na překrásné letní počasí a já nejsem ve škole, protože mám doktory. Ráno jsem byla na odběru krve no řeknu vám není mi to příjemné. Nerada vidím krev. Už ráno jsem měla na sobě 3/4 kalhoty bílé barvy a žluté tričko na ramínka a přes to černý svetřík. No prostě jsem se vyparádila do léta jo a  abych nezapomněla měla jsem sandály s ponožkami jo já vím, že je to divné, ale na bosé nohy mi přišlo, že je zima. Ale odpoledne už jsem šla na boso do sandálů  trošku mě byla zima, ale zvládla jsem to.

U doktorů všechno dopadlo velmi dobře. Jsem moc spokojená ,že mi nic nenašli. Jinak jsem doma zalévala zahrádku a učila se na písemku, kterou máme zítra.

Tak to by bylo pro dnešek všechno.

Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.