sobota 27. června 2015

Moje noční rutina

Ahojky lidičky, dneska vám řeknu jak já pečuji o pleť večer- moje večerní rutina.Jako první věc, kterou dělám je že si obličej opláchnu vodou nejlépe vlažnou, která mi částečně odlíčí make-up z obličeje. Samozřejmě si obličej usuším. Make-up nosím denně kromě víkendu.Teď už půjdeme na samotné čištění mé problematické bletí , skterou to je občas sranda.

Čistící ubrousky-No zkoušela jsem jich hodně, ale zatím mi nejvíce vyhovují Linteo Baby, které jsou určené pro děti, které mají suchou a hlavně jemnou pokožku. Překrásně voní a pleť je po ni krásně hebká. Nepálí do očí krásně pleť vičistí do hloubky. Já si s těmi to ubrouzky odlčuji všechno dokonce i řasenku, kterou mívám ve velkých vrstvách tak ji krásně sundá.


Krémy- Já používám dva a to Niveu a Tea-Tree od Oriflame.
Prvně jsmenovaný krém používám jak večer tak i ráno krásně zklidní podrážděnou pokožku. Neštípe do očí a krásně voní. Už ho mám dlouho a používám ho jak na rty tak třeba i jako ochranu proti sluníčku. Niveu nechám na pokožce trošku vzáknout a jak vsákne tak dám přes něj druhý krém, který je od Oriflame.Tento krém je trošku štiplavý ana oči nevhodý. Krásně voní a má takovou více tekoucí konzistenci než Nivea, která je taková hutná.


Tak to je celá moje noční rutina. Samozřejmě k tomu patří vyčištětí zubů a také koupel no spíše sprcha.
Kdyby vás zajímalo co používám ve sprše na produkty určitě napište do komentářů.

Mějte se hezky.
Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.