středa 17. června 2015

Mé oblíbené blogerky a youtuberky

Ahojky lidičky, ve čtvrtek 4.6. jsem vám psala o mých začátcích s blogem. A dneska to budou  moje oblíbené blogerky a youtuberky, kterou jsou mojí inspirací a motivací psát dále články.

Opět se chci omluvit že to nebylo ve slibovaný termín.

Které to jsou?

1) PetraLovelyHair

Samozřejmě k ní patří i Míra s kterým natáčí. Petra má krásné videa a také blog.
Je zaměřená převážně na módu a kosmetiku, ale také se svým manželem Mírou mají vtipné videa (vlogy) , které jsou zajímavé a občas i dost trapné, ale mě to nevadí ráda se zasměji. Petru sleduji již dlouho jak na blogu , který jsem objevila jako první a strašně se mi líbil. Po delší chvíli jsem objevila i její videa na youtube, kde jsem si ji zamilovala.
Má vlastní doménu stránky a také vlastní značku štětců, které bych snad časem i koupila.
Tak to by bylo vše o Petře a Mírovi.
 blog


2) Zápisník Spisovatelky


Jde o slečnu , která má ráda svoje knížky a je to takový knihomol. Jmenu je se Tereza.  Co se mi na ni líbí je že se s námi čtenáři podělí o tom co čte a také občas prozradí něco ze svého soukromí. Hodně se mi líbil článek o tom JAK UPRAVIT ČLÁNEK A CO K TOMU POTŘEBUJE. Hodně mě to inspirovalo  a dokonce některé věc dělám stejně jako Terka. Také se mi u ní líbí  jak má uspořádaný blog no a ten dizajn je prostě úžasný. Samozřejmě s vlastní doménou.
Terku sleduji jen pár měsíců a už teď jsem s ji zamilovala.
blog

3) A Cup of Style

 Tenhle blog vedou sestry Nikol a Lucka, které jsou zaměřeny na módu a také kosmetiku, ale také na životní styl. Převažuje u nich móda, kterou mají vychytanou. Jejich blog je psaný dvoj jazyčně česky a anglicky. Také mají vlastní doménu, kterou mají snad všichni dobří blogeři.
Obě holky mají svůj styl. Já se přiklání ke stylu Lucky, která se mi prostě více líbí. Neopičí se po sobě, každá si jde vlastní cestou.Jejich videa jsou hodně sledovaná. A ty vlogy jsou prostě úžasné. Lucka už se vrátila ze studia v zahraničí ( Anglie). Zatím co Nikol zůstala studovat tady v česku. Tenhle blog se mi strašně líbí. Mají překrásné fotky a ten dizajn mají překrásný.
Holky mám moc ráda a miluji je.
blog

Tak to by bylo vše snad se vám dnešní článek bude líbit.
Majdalenak

2 komentáře:

  1. Znám jen holky z a cup of style... Také je už nějakou dobu sleduji a mám je moc ráda, obě :))

    OdpovědětVymazat
  2. Štětce od Peti můžu doporučit :) Měla by mít i vlastní paletku stínů a na tu se děsně těším, vypadá skvěle :)
    HollyChicc

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.