neděle 7. června 2015

Konec mojí malé výzvyAhojky lidičky, tak dneska tu máme konec mého snažení.Je to už měsíc a jeden týden co jsem si řekla že ze sebou něco udělám.Podle mě jsem toho zvládla hodně jsem na sebe hrdá a spokojená. Sice už nepočítám Km za den, ale nevadí mi to , protože chodím denně na autobus 4 km a myslím si že mi to bohatě stačí.

Také jsem byla na kole v sobotu. Asi si říkáte že jsme blázen  v takovém vedru někam jezdit, ale já chtěla zkusit  a hlavně vyzkoušet za jak dlouho dojedu do školy, která je vzdálená 18,5 km. Cestou tam jsem to dala za hodinu a deset minut.No a ta cesta zpátky to bylo spíše trápení.Měla jsem pocit že se brzy zhroutím , ale naštěstí mě napadla dobrá věc a to zajít si na zmrzlinu u nás na náměstí , která mi zachránila život.
No a teď k tomu jak se mi dařilo.přiznám se že jsem moc nebo spíše vůbec cvičila. No prostě byla jsem líná a podle toho to i vypadá.

10.5.                              7.6.

Váha-55.6Kg                Váha-56 Kg

Břicho- 86Cm               Břicho-87 Cm

Zadek- 96 Cm             Zadek- 96,5 Cm
No nejsem moc spokojená z mírami. Ta váha mě vážně překvapila netušila jsem že se přehoupnu na celé číslo. Ale svět se nezboří. Musím pokračovat dál a musí do to ho dát všechno co můžu. Nesmím být lenivá. Což sice jsem, ale to se snad změní.
Tak to by bylo pro dnešek vše.
Majdalenka ( zklamaná) :(

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.