neděle 31. května 2015

Vysvětlení
Ahojky lidičky, dneska to nebude shrnutí mého snažení , ale spíše omluva za to, že jsem neaktivní. Nějak jsem na vás zapomněla .Tak snad se nezlobíte.


Chtěla bych vám říci proč jsem byla neaktivní. Jako první věc je škole máme čím dál tím více učení
a úkolů ,které se přiznám, že neplním. Nejraději bych měla pořád praxi než školu, která mě vůbec nebaví převážně všeobecné předměty. Připadají mi strašně legračně jednoduché nechápu jak někdo s toho může mít kule. Tím samozřejmě nechci vás holky urazit to ne, ale jenom to prostě nechápu jak to, že vám to nejde. Nic jednoduššího jsem neviděla.

Další věcí byla moje oslava narozenin, která se vydařila parádně. Dostala jsem moji vysněnou knížku ,kterou právě čtu a je velmi zajímavá. Jmenuje se Hvězdy nám nepřály od autora John Green. Děkuji všem ,kteří mi popřály jak na FB tak osobně na naší malé pařbě. Děkuji.

A jako poslední věcí byl školní výlet, který se krásně vydařil. Kde jsem byla? Byla jsem v Kroměříži ne nebojte v blázinci jsem nebyla. Navštívily jsme květnou zahradu, která byla překrásná a dále to byl zámecký park a náměstí, na které mimochodem není nic zajímavého.

Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.