úterý 19. května 2015

Sen každého ( vlastní pokoj)Ahojky lidičky, dnes to bude článek o splněném snu.Sen každého mladšího nebo staršího sourozence, který žije v jednom pokoji ze svým sourozencem je mít vlastní pokoj.

Mě se ten sen splnil.
Přesně před měsícem jsme se konečně přestěhovaly a já se konečně dočkala vlastního pokoje, který sousedí s bráchovým pokoje přes zeď. Můj první pocit byl „ konečně si můžu dělat co chci“, ale na druhou stranu je to zvláštní, když nikoho neslyšíte a nevidíte.

Já jsem spokojená ve svém pokojíčku, který není ještě můj vysněný pokoj, protože čekám až se mi dodělá můj velký sen a to velký pokoj, který je přes půlku baráku , ze začátku my ho chtěl sebrat taťka, ale já se nedala, protože to bude moje velké království. Samozřejmě se do něj strašně těším.
Jaké království máte vy a jak ho máte přizpůsobené?
Moje království bude ve stylu romantika, které se mi strašně líbí. Bude to kombinace lesklé bílé a dubového ( bukového) dřeva.
Ve škole jsem se ptala spolužáků jestli mají vlastní pokoj. Jeden ze čtyř má vlastní pokoj.Zbylí tři mají pokoj ze sourozence nebo dokonce z více sourozenci. A přejou si mít vlastní pokoj. samozřejmě holky by chtěly více, ale kluci taky nebaví je to být snáma v jednom pokoji.

Co by v takovém holčičím království  nemělo chybět?

Pro mě je nejdůležitější  v pokoji psací stůl, na kterém vznikají většina článků, ale hlavně na něm píšu úkoly do školy. Další důležitou věcí je samozřejmě postel bez , které by člověk nemohl být. Když je člověk odpočinutý tak se mu i lépe myslí. Já chci velkou manželskou postel, kterou budu mít umístěnou  pod šikminou. Bude buď bílá nebo obyčejně dřevěná ,ale samozřejmě z velkou pelestí.

Jakou postel máte vy a jakou by jste chtěly?
Jako další co nesmí chbět v holčičím pokoji je samozřejmě make-upová část, která k nám holkám prostě patří. Můj make-up koutek je na komodě, na které mám zrcátko, štětce a malovátka. Já na to sice moc nejsem , ale bez pudru a řasenky nevylezu z baráku.

Jak to máte vy?
Také tam musí být skříň na naše poklady, kterými jsou hadříky, kabelky, šaty atd. Já zatím nemám skříň na věci, které mám na věšáku. Mám teď provizorně dané na pojízdném věšáku , na kterém mám i  kabelku, které je mi líto. Jako další by nemělo chybět zrcadlo.
Holčičí pokoj nemusí  být vždy růžový nebo dokonce fialový. Také vídáte na internetu fotky , na kterých je vyfocený pokoj , ve kterém je všechno růžové. Prostě z  nás všichni dělají barbíny, ale to my samozřejmě nejsme.

 Co vlastně jsme?

To je těžká otázka. Samozřejmě některé jsou barbíny, ale co  ten zbytek , do kterého se řadím i já. Co my jsem? Někteří kluci si myslí že jsme odpad a nebo v tom nejhorším případě o nás říkají že jsme hnusně zmalované obludy. No prostě se nesmíme nechat zlákat a zůstat tým kým jsme. To je moje moto, kterého se držím.  Jaké moto máte vy?

 Tak to by k dnešnímu článku stačilo. Budu ráda za každý komentář a za odpovězeni otázek. Těším se na vás v dalším článku.
Madalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.