pátek 1. května 2015

PovínáníAhojky lidičky, 
jsem ráda že se vám líbil můj článek.Ve kterém jsem psala o mých začátcích z blogováním i o těch soutěžích, které mě vážně štvou.
Také bych vám chtěla moc poděkovat za přízeň a za stále další komentáře , které mi píšete.
Dnešek bude takový pohodový, protože je svátek tak se nedá sekat tráva. Tak jsem se rozhodla že, vám napíšu článek o tom jak jsem se měla celý týden.
Celý týden byl v klidu docela jsem si ho i užila. Měla jsem jet na soutěž, o které jsem vám už říkala, ale nakonec jsem nejela. Holky byli šikovné máme 4 místo ve společně vypichovaném srdci , které vypadalo nádherně. Dále byl u nás Ben Christovao, který spolupracuje ze společností Seznam.cz. Bylo to vlastně přednáška o bezpečnosti na internetu kde vlastně Ben vystupoval. Netušila jsem to, že dojede nikdo o tom nevěděl no prostě nás všechny překvapil.

Jinak už máme všechno přestěhované a dneska jdeme do bytu uklízet a rozloučíme se sním. Bude mi smutno, ale na druhou stranu jsem ráda že mám vlastní pokoj.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Mějte se hezky a nezapomeňte políbit svoji druhou křehkou polovičku ať neuschne. Já osobně opět uschnu chichi , ale hlavu si z toho nedělám.

Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.