středa 6. května 2015

Povídací článek VIII.Ahojky lidičky, tak máme tady opět středu a po delší době opět kecací článek.
Jak začít? To je otázka.

Tak tedy jak už jste si mohly všimnout tak sháním nějaké dobrovolné zájemce, kteří mají rádi sport. Zatím vám k tomu nemůžu moc říci, ale trošku vám k tomu řeknu. Bude se jednat o malou soutěž mezi námi. Víc vám nemůžu říct. Časem se dozvíte konkrétní informace. Výzva stále trvá pro ty , kteří rádi sportují-kolo,běh,kolečkové brusle, chůze.
Teď něco k tomu jak se vlastně pořád mám. No řeknu vám to takhle ve škole nic nového a na praxi už vůbec ne. Přiznám se, že to docela dost flákám tu školu vážně. Sice jsou hádky a pomluvy ve škole , ale to je asi normální věc.
Jedna holka si strašně o sobě myslí jaká není borka a přitom se bojí , když se člověk  odváží to říct  někomu z učitelů nebo rodičům či prarodičů. Je namyšlená a strašně si vyskakuje na mladší a slabší jedince. Do kterých patřím i já. Ano čtete dobře jsem slabší povahy a hodně často mi selžou nervy. Chichi.
Vážně nebojte se to říct dospělí vám pomůžou a budou vás chápat. Vážně zažila jsem šikanu a vím jaké to je.

Některým z vás se moc nelíbil článek o tom mém názoru. Chápu že ty soutěže máte jako odměnu pro nás čtenáře a je pravda, že nevyhraje každý, ale co mě nejvíce na tom štve jsou ty pitomé podmínky. Proč je tam dáváte není to zbytečné?

Teď něco jiného a hlavně z jiného soudku. A to z mého nového pokoje. Řeknu vám je to paráda být sama v pokoji. Nikdo neotravuje a nemluví vám to toho jestli máte uklizeno nebo ustlanou postel. Je to prostě bomba být sama a hlavně být svým pánem. Stále žijeme v krabicích a v hromadách věcí z kterýma nevíme kam uskladnit. Nevěřila jsem kolik krámů jsme měly a hlavně jak se nám do toho malého bytu vlezly.

Tak to by bylo vše. Mějte se hezky.
Majdalenka


Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.