čtvrtek 14. května 2015

Povídací článek IX.Ahojky lidičky,jak se pořád máte. Já se mám výborně nemůžu si stěžovat. V pondělí jsem nebyla ve škole, protože jsem byla v Novém Jičíně u lékaře skrz ty moje promrzlé nohy.
Také jsem napsala docela dobrý článek na zamyšlení. A doufám že jste se na mě nenasraly jen kvůli tomu co jsem napsala. Jinak děkuji za překrásné komentáře. Jste vážně úžasní lidi.

Také jsem si něco málo nakoupila jak doma tak v Jičíně. Koupila jsem si plavky, které už jsem strašně dlouho sháněla, kabelku také jsem ji sháněla dlouho a nakonec sehnala u větnamců je černé barvy a hlavně malá to mi vyhovuje. A jako poslední jsem si koupila měkoučké papučky no prostě jsou úžasné.

Ve škole i na praxi si prostě užívám. Nemůžu si stěžovat vážně se mi v té škole líbí. Taky jsme dneska psaly písemku z botaniky a já se ji docela bála ,ale dopadla nad moje očekávaní.

Konečně mi taťka zprovoznil moji novou hifi věž. Už jsem se dočkala i nových repráků, které jsou od značky Tesla, který sídlila v mém rodném městě. Překrásně hrají jsem sněmy spokojená. Mají úžasné výšky sice na houby basy, ale jinak jsem spokojená. Už jsem se je dlouho chtěla i tu věž byl to můj sen mít vlastní hifi věž.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Článek měl vyjít včera, ale nějak nebyl čas nebo spíše se mi nechtělo.
Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.