pondělí 11. května 2015

Článek k zamyšleníAhojky lidičky, jsem ráda že vás je čím dál ti víc a víc. Dnešní článek je trošku na zamyšlení a také zajímavý.

Tak tedy v domečku se nám krásně bydlí a jsem spokojení.
Já jsem ještě šťastnější,když vidím jak se vám tu líbí. Dlouho jsem tady neměla žádné pravidelné čtenáře. K dnešnímu dni vás tu je 5 pravidelných čtenářů. Moc vám za tu důvěru děkuji.
Také už jsem měla jeden nepříjemný rozhovor na jedné Fb stránce, který byl pod mojim odkazem na blog.Řeknu vám nebylo mi to nijak příjemné. Ta slečna ze začátku byla ochotná mi pomoc s moji češtinou, ale já nechtěla, protože si myslím že ji mám dobrou. Jo přiznávám občas mám nějaké chyby nebo překlepy, ale to má snad každý. Nejsem bezchybná. A vím že nejsem sama každý udělá nějakou chybu někdo menší ( pravopis) což není tak zlé a někdo větší ( úraz,ztráta zaměstnání a v tom nejhorším možném případě smrt blízkého). No prostě nejsme všichni stejní , každého trápí něco jiného.Některé z vás můj pravopis a druhé zase styl jak píšu a o čem píšu. Možná se to někoho dotkne a bude na mě naštvaný.  Ale já s tím nic nedělám jak mi narostly ruce a hlava tak píšu.

Má sledovanost stále stoupá každým dnem je větší a větší. Jde vidět že vás mé články baví a některé i zaujmou ,když mi  zanecháte komentář.
 Jak víte ze začátku to bylo hodně kostrbaté, ale teď už je to lepší a lepší. Snažím se psát delší a delší články. Jde to hodně stuha chce to hodně soustředění a hlavně to chce čas na psaní. Není dobré když člověk napíše článek, který je odbytý nebo v nejhorším případě je z kopírovaný. No prostě moje články se zlepšují a stále se budou zlepšovat.
Jinak k dnešnímu dni  můj blog vidělo 1036 čtenářů a stále to stoupá. Moc vám všem děkuji.

Majdalenka

5 komentářů:

 1. Super článek! Omlouvám se, jestli jsem vám způsobila nějaké zlé pocity, ale jen jsem vám prostě chtěla říct, že ten pravopis je doopravdy hrozný. Samozřejmě vás nemůžu soudit jako člověka, ale vypadáte, že budete mladá milá žena. :) Jinak tento článek je pravopisně lepší než minulý. :) Akorát bych opravila místo stuha na ZTUHA. :) Ale jinak fajn a ještě jednou se omlouvám :) Nemyslela jsem to zle :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak přeju i další úspěchy a stoupání...dobře vím, jak pravidelní čtenáři umí potěšit:)
  A hlavně, je skvělé sama v sobě vidět nějaký ten vývoj. Hlavně držet toho, co člověk chce a neohlížet se. Dělat ze sebe něco na sílu nikdy nepůsobí dobře.
  Tak jen tak dál:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář. Moc jsi mě potěšila a jsem ráda že zamnou stojíš.
   Měj se krásně a můžeš se těšit na další zajímavé články které chystám.
   Pa

   Vymazat
 3. tvé články jsou hezké a chyby nevidím, lidi jsou někdy opravdu zlí, nic si z toho nedělej :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji jsi hodná.A děkuji že za mnou stojíš.
   Tvůj komentář mě hodně potěšil.
   pa

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.