středa 8. dubna 2015

Povídací článek VI

Ahojky lidičky ,
tak máme tady opět středu no a sní je spojený i povídací článek. Uplynulý týden byl dosti hektický a ulítaný. Jak už víte tak se budem stěhovat no a sním je i spojené to že se musíme vystěhovat z našeho bytečku po kterém mi bude hodně smutno.


Také jsem byla včera z kamarádkou v krásné kavárně a moc jsme si to tam užily.Měly jsme dobré drinky a utratily tam penízky, které byly určené na jiné věci ,ale co už jsem z kamarádkou jednou za měsíc cca tak jsme si to užily.

Jinak se chystám na soutěž tak mi držte palečky.Jde o aranžérskou soutěž jak už víte jsem zahradnice no spíše se učím, ale to je jedno. Řeknu vám že mám z toho obavy nevím co mám čekat.
Zkoušení obrázku

Ve škole je vše při starém.Skoro všichni přišly po prázdninách krom jednoho kluka o kterém si myslíme že je po flámu.No a na praxy to je bomba nemůžu si stěžovat vážně.

No a teď něco k tomu jak jsem údajně kopírovala článe. Řeknu vám po pravdě že článek má možná stejné znění, ale není kopírovaný. Možná jsem se něčeho dopustila , ale tomu už nezabráním prostě to tam je napsané a basta. A jinak děkuji za krásné komentáře jak tady na blogu tak na fb.Vážně jste mě potěšily i když ne moc pozivivně , ale potěšily. Děkuji.

Tak to by bylo pro dnešek vše.Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.