úterý 28. dubna 2015

Můj názorAhojky lidičky,
projíždím si tak normálně blogy a skoro u každého vidím nějakou soutěž. Přijde mi to trošku  trapné. Všichni se opičíme po sobě. Bereme si nápady a krademe si články. Je to nehezké od nás všech. Tím myslím samozřejmě i sebe. Jak víte tak ze začátku mého blogování jsem měla kopírované články. Stydím se za to co jsem udělala vážně. Proto píšu tenhle článek a chci vám to vysvětlit jak to všechno bylo a hlavně jak to je.


Tak tedy začátky byly dosti kruté a docela jsem byla i nešťastná že mě nikdo nesleduje.Chtěla jsme se nějak ukázat a trošku proniknout do blogového světa což se mi i povedlo. Už v minulosti jsem měla nějaké blogy ,ale nějak mě nebavily a neměla jsem nápady o čem bych psala. Když jsem si založila tenhle blog tak jsem byla po velmi pěkném v stahu , který bohužel skončil nehezkým rozchodem. Chtěla jsem se  s někým podělit o mé zkušenosti, ale nějak k tomu nedošlo až teď.
Výsledek obrázku pro blogger obrázky
zdroj: google obrázky

Založení blogu nebyl nesmysl jako mnoho mých známých a rodiny myslí.Jsem ráda že ho mám a že mě stále čtete i když píšu totální nesmysli a s chybami , které po sobě často nekontroluji. Pak mi to někteří píšete na fb že neumím psát nebo že píšu krátké články. Nebo v nejhorším případě že jsem prý z jiné země.
No co na to mám říci asi by se vám hodilo vysvětlení. Tak tedy z jiné zemně nejsem to je první věc.Čeština je můj rodný jazyk a mám ho ráda. Jako ty chyby nedělám schválně to si nemyslete. Prostě se to občas povede. Neříkejte mi že jste se nikdy nepřekleply nebo neudělaly chybu. Já jsem ráda že vás všechny mám a vážím si vás.

Teď k tomu jak vidím u všech ty soutěže. Já nic proti tomu samozřejmě nemám.Klidně mějte soutěže, ale prostě je to divné a možná i nápadné , když ty soutěže mají snad všichni.
Převážně se soutěží o kosmetiku. Jako chápu že je to populární a žádané, ale uvědomte si že nemůžeme vyhrát všechny.
Co jsem se dívala tak soutěžících je strašně moc a ta pravděpodobnost že něco vyhrajeme je tak malá že to je až nehezké. Také jsem se přihlásila do jedné a byla jsem docela mezi prvníma no a samozřejmě jsem nic nevyhrála klasika.Co mě na těch soutěží nejvíce štve jsou různé podmínky. K čemu to je když stejně člověk nevyhraje. Myslím si že ty soutěže nejsou spravedlivé a některé neříkám všechny jsou podvod. Já zatím na žádný podvod nenarazila.
Výsledek obrázku pro soutěže na blogu
zdor: google obrázky

Vážně nic proti tomu nemám ale potřebovala jsem to nějak ze sebe dostat ven. Tak se na mě nezlobte.Mějte se hezky a užívejte sluníčka dokud nějaké máme.

Majdalenka

2 komentáře:

 1. Nevím proč by soutěže měli být trapné.. :( Já ji dala jako odměnu pro ty co mě sledují, beru to jako hezké poděkování, a bohužel ano nemůžou vyhrát všichni, ale ceny do soutěže kupuji sama a není to levné, takže bohužel, tam dám co si můžu dovolit.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji jsi hodná. Já vás chápu všechny, ale prostě nejsme všichni stejní.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.