čtvrtek 5. března 2015

Povídací článek I.Ahojky lidi

Co pořád děláte nějak mi to tady usnulo na vavřínech žádná aktivita prostě nic, ale co už s váma. Dlouho nebyl žádný povídací článek.

Tak tedy mám se výborně nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Ve škole jsem z pokojená a výborně se mi daří bez žádných problémů. V soukromém životě se mi také daří výborně. S cvičením je to o trochu horší vám povím nemám moc vůle a výdrž u toho zůstat. Ale stále se snažím vydržet no, ale ta motivace je hrozná žádnou nemám prozatím.

Jinak jsem byla u doktora minulou středu a zjistil mi že mám nějaký problém s štítnou žlázou a bojím se ať mi ještě něco nenajde. Dále příští týden jdu ještě k jednomu lékaři, ale teď to bude ohledně nohou, které mi mění barvu a mrznou mi no prostě děs a hrůza.

Včera jsem byla z mamkou v Ostravě na nákupech. Koupila jsem si mikinu a tričko no a na baráček jsme koupily trochu toho nábytku. Bylo to tam dobré, ale nožičky mě krásně bolely.

Dneska jsem měla školu a psala jsem jednu písemku ,na kterou jsem se vůbec neučila no ,ale dala jsem ji no a jak jinak že za 1.Tož to byla haluz vám povím. Po škole jsem doma z pejsek a čekáme než dojede někdo z rodiny domů a hurá na baráček.

Tak to by bylo pro dnešek vše měj te se hezky.
Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.